Strefa SPA w domu – jak ją stworzyć?

Strefa SPA w domu – jak ją stworzyć?

Czasy, kiedy mogliśmy zapewnić sobie relaks tylko podczas profesjonalnych zabiegów w SPA, już dawno minęły. Teraz istnieją sposoby na to, by stworzyć strefę SPA w swoim domu. Co zatem musimy zrobić? Jak szybko stworzyć strefę SPA? Podpowiadam!

Wbrew pozorom do stworzenia strefy relaksu w domu nie potrzebujemy wiele. Podstawą będzie czysta i zadbana łazienka, a także wanna, w której będziemy się relaksować. Oczywiście przyda nam się też kilka elementów dekoracyjnych, które wzbogacą jej wygląd i sprawią, że chętnie będziemy spędzać w niej czas. Ważne, by postawić na minimalizm i nie sięgać po przedmioty, które w ogóle nie będą nam pasować do wystroju.

Do strefy SPA powinniśmy także sięgnąć po kilka akcesoriów oraz odpowiednich kosmetyków. Na pewno strzałem w dziesiątkę będą świece zapachowe, w szczególności te, które zostały wykonane z naturalnych surowców. Dobrą alternatywą może okazać się kominek aromaterapeutyczny, który pozwoli nam rozgrzać zmysły ulubionymi zapachami. Jeśli do tego sięgniemy po wysokiej jakości sole do kąpieli, piękne balsamy do ciała, czy inne kosmetyki, to takie rytuały będą dla nas naprawdę przyjemne.

Przeczytaj:  Legginsy do biegania - idealny wybór dla aktywnych kobiet

Sprawdź: masaż twarzy w RosaMed Clinic Warszawa

Share