Spotkania w dobie pandemii?

Spotkania w dobie pandemii?

Ekspansja koronawirusa na całym świecie sprawiła iż społeczeństwo musi pogodzić się z brakiem spotkań. W najgorszym wypadku są świeżo upieczone pary, które nie mogą oficjalnie spotkać się w przestrzeni publicznej. Jak rodzić sobie z tym tematem? Postaram się na to odpowiedzieć w dniu dzisiejszym.

Koronawirus wkroczył do naszego życia z dnia na dzień, bez żadnej zapowiedzi. Większość z nas nie ma specjalistycznej wiedzy na temat świata a także tego, co się w nim dokładnie dzieje. Dlatego też zaostrzenia związane z koronawirusem dla wielu z nas były w pewnym momencie zaskoczeniem.

W dniu dzisiejszym na braku kontaktu ze sobą najwięcej tracą młode stażem pary. Osoby które dopiero zawarły ze sobą oficjalny związek lub były bardzo blisko tego faktu, muszą w tym momencie przejść największą próbę wstrzemięźliwości, która ich czeka.

Przeczytaj:  Nic się nie stało - i co dalej?

Czy warto taką próbę przechodzić? Zdecydowanie tak!

Nasze uczucia szczególnie na początku mocno eksplodują. Jeśli jednak nasz związek ma być silny i mocno ugruntowany, w tym momencie przechodzi najlepszą próbę czasu, która zweryfikuje dwie strony.

Kiedy zastanawiamy się dlaczego spotkało to nas, warto pamiętać że wiele par w tym momencie stoi w trudnej sytuacji a nasza, jest właściwie sytuacją komfortową.

Wiele małżeństw w tym momencie boryka się z problemami finansowymi, dużymi problemami wynikającymi z zaburzenia ich codziennego trybu życia, natomiast inne pary, które do tej pory były na odległość, dziś nie mają żadnej możliwości na kontakt ze sobą.

Wychodzi więc na to, że nasza sytuacja jest dość komfortowa.

Share