Strój na domową siłownie

Strój na domową siłownie

Domowa siłownia to aktualnie najchętniej poruszany temat wśród nas. Nie zawsze przykładamy się tak mocno do ćwiczeń jak do tego, co musimy na nich mieć. Jeśli i Wy czujecie, że musicie wyglądać dobrze na siłowni w domu, ten artykuł jest dla Was!

Domowa siłownia to wyzwanie nie tylko fizyczne, ale także i modowe. Oczywiście traktujemy to z przymrużeniem oka, lecz kiedy w lustrze widzimy dobrze przygotowaną kobietę do ćwiczeń, wtedy nasze morale maksymalnie wzrastają. Mam też tak sama, dlatego postanowiłam poruszyć ten temat!

Co zakładamy na domową siłownię?

Oczywiście ma być wygodnie. Jeśli jest Wam nie wygodnie, wtedy szybciej skończycie niż zaczniecie swój trening.

Warto pamiętać że w domu wygodne obuwie także pomoże nam wykonywać ćwiczenia w wygodny sposób, dlatego też obuwie ma wielkie znaczenie.

Pamiętajmy także aby nasze ubrania były z lekkich materiałów, co pomoże nam uzyskać komfort kiedy będziemy się męczyć. Ubrania oddychające pomogą nam utrzymać komfort ćwiczeń a co za tym idzie, także skupienie.

Oto kilka moich propozycji:

PS. Jeśli domowe ćwiczenia nie pomagają Ci w schudnięciu, pomyśl o karnecie na fitness i siłownię. Wiele z nas dopiero tam odnajduje swoją siłę i zyskuje motywację do walki o kolejne kilogramy!

Share