Zapowiedź: Cagilari – Juventus

Zapowiedź: Cagilari – Juventus

Dzisiejszy mecz Cagilari z Juventusem nie będzie należał do emocjonujących. Aktualny mistrz Włoch, czyli Juventus, będzie jednaka zmuszony do podjęcia dużego ryzyka w meczu z Cagilari. Dlaczego? O tym opowiemy w dalszej części!

Naturalnie mecz z Cagilari to jeden z tych, które Juventus normalnie wygrałby zapewne bez większego problemu. Drużyna która zajmuje 14 miejsce, ma się bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć że tragicznie w ostatnich meczach. Przegrane przelatane z remisami na pewno nie dają pozytywnego nastroju w szatni żadnemu z zawodników.

Na całe szczęście Cagilari, Juventus za tydzień rozpoczyna Ligę Mistrzów. Co więcej, w ostatnim spotkaniu Serie A kontuzjowany został Paulo Dybala, dlatego można spodziewać się dziś bardzo dużych roszad ze strony Juventusu. Pytanie tylko, czy drużyna Cagilari jest w stanie na to odpowiedzieć i zgarnąć bardzo atrakcyjną wygraną na swoim boisku.

Spotkanie dostępne u legalnych bukmacherów.

Jeśli chcemy polować na bonusy, możemy sprawdzić którzy nowi bukmacherzy w Polsce oferują legalne zakłady i u których możemy bez najmniejszego problemu pograć. Zapraszamy do lektury!

Share