Kobiety Mafii 2 – jest izolacja więc wracam do filmu

Kobiety Mafii 2 – jest izolacja więc wracam do filmu

Za oknem słoneczko a my dalej w izolacji. Pomysłów na spędzanie wolnego czasu jest multum. Ja jednak postanowiłam wrócić do filmu, który w Polsce wywołał spore kontrowersje. Film który przez wielu został bardzo źle oceniony natomiast ja widzę w nim niewykorzystany potencjał.

Film Kobiety Mafii 2 trafił do kin w tamtym roku. Co zmieniło się od tamtego czasu? Z pewnością podejście wielu ludzi kina a także samych odbiorców. Nawet ja zauważyłam zmianę, która zakiełkowała we mnie teraz.

Oglądając drugi raz film Kobiety Mafii 2 zdałam sobie sprawę z tego, że jest to film o wiele inny niż ten, który oglądałam w kinie. Dlaczego tak jest? Po krótkim namyśle doszłam do sedna. Trailer, czas oczekiwania na premierę i wizyta w kinie zrobiły swoje. Jak zwykle Patryk Vega kazał nam czekać na mocne danie, które okazało się dla wielu jedynie przystawką.

Nie zrozumcie mnie źle. Ten film nawet w kinie podobał mi się i miał swój urok. Jednak wiem jak reagowali na niego inni ludzie. Wy zapewne też dobrze wiecie…

Jeśli więc planujecie powrót do filmy Kobiety Mafii 2 to jak najbardziej zapraszam i polecam. Dziś film jest dostępny na platformie Netflix i szczerze, fajnie popatrzeć sobie na te gorące i egzotyczne klimaty. Nawet pomimo serii przekleństw która strzela do nas jak z karabinu automatycznego 🙂

Share