Maseczki do twarzy – czy działają? Sprawdzam!

Maseczki do twarzy – czy działają? Sprawdzam!

W ostatnim czasie możemy przyglądać się wysypowi promocji maseczek różnych firm. Chodzi o podstawowe, proste maseczki, nasączone odpowiednimi składnikami tak, aby mogły zapewnić naszej skórze odpowiednią witalność. Czy produkty tego typu faktycznie działają? Postanowiłam sprawdzić po opiniach.

Test oczywiście najlepiej jakbym wykonała na sobie, lecz pozyskanie maseczek od kilku lub kilkunastu firm wiąże się po prostu z długim czasem oczekiwania a wyjście do sklepu w tym momencie po taką rzecz mija się z celem.

Dlatego też postanowiłam prześledzić konkretne opinie, które nie będą kierunkowane w produkty, lecz grupę produktów (dam Wam kilka opinii z sieci, nie pokazując których produktów i producentów dotyczą).

Czas zacząć test!

Pierwsza z maseczek zaskoczyła mnie pozytywnie. Wszystkie opinie są pozytywne i zachowują różnicę punktową. Oznacza to, że opinie wydają się na prawdziwe. Oto jedna z nich:

Maseczka numer dwa

Przypominam iż testy wykonuje losowo i nie wiem, na jaki produkt trafię. Dlatego też moje poszukiwania są wyrywkowe i będąc przy drugim poszukiwani i pisząc to w tym momencie nie wiem jeszcze, czy trafię na pozytywną czy negatywną opinię 🙂

Jak widać tym razem przekierowało mnie na Allegro. Opinii było sporo, lecz były one dość lakoniczne. Postanowiłam poszukać pierwszej, najbardziej rozwiniętej. Jak widać również użytkowniczka była zadowolona. Jak będzie za trzecim razem?

Ostatnia próba i poddaję się! 🙂

Znalazienie ostatniej opinii było najtrudniejsze. Nie chodzi o jej treść merytoryczną lecz ciężko znaleźć opinie pisane na temat maseczek (oprócz całej sterty artykułów sponsorowanych). Na szczęście ta opinia okazała się najbardziej treściwa ze wszystkich, z czego jestem dumna 🙂

Wychodzi na to, że maseczki faktycznie zdają test na plus i ich użytkowniczki są zadowolone. Pozostaje mi przetestować taką maseczkę na własnej skórze, choć póki co nie zamierzam jeszcze tego robić 🙂

Share