Obraz na Dzień Babci i Dziadka – pamiątka na lata!

Obraz na Dzień Babci i Dziadka – pamiątka na lata!

Szukasz niecodziennego prezentu dla swoich dziadków z okazji ich święta? W tym roku pragniesz podarować im coś specjalnego, czego kompletnie się nie spodziewają i co ma szansę stać się dla nich wyjątkową pamiątką? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Obraz na Dzień Babci i Dziadka wykonany według Twojego pomysłu z pewnością zachwyci Twoich ukochanych seniorów.

Obraz na Dzień Babci i Dziadka – dekoracja pełna miłych wspomnień  

Słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak obraz personalizowany? W sklepie internetowym Empik Foto masz szansę stworzyć unikatowy i jedyny w swoim rodzaju obraz dla dziadków, który będą mogli zawiesić na ścianie w swoim domu i który będzie dla nich źródłem miłych odczuć i wspomnień. Nasze obrazy na Dzień Babci i Dziadka to szeroki wybór rozmaitych rodzajów, formatów i pomysłów graficznych, które zainspirują Cię do wykonania obrazu idealnego. Swoją spersonalizowaną grafikę dla dziadków możesz wydrukować na: 

  • bawełnianym płótnie o gramaturze 360g/m2 oprawionym na wewnętrznej drewnianej ramie, który gwarantuje nadzwyczajny efekt trójwymiaru;  
  • błyszczącej aluminiowej płycie z zawieszką odpornej na zarysowania i promieniowanie UV, która prezentuje się niezwykle nowocześnie 
  • eleganckiej drewnianej płycie z zawieszką ułatwiającą bezproblemowy montaż 
  • samoprzylepnej naklejce przyklejanej na płytę PCV  
Przeczytaj:  Gdzie uczyć się na prawo jazdy w Warszawie?

Na każdym z proponowanych obrazów możesz umieścić dowolne zdjęcie, kolaż zdjęć, grafikę lub napis. Przekaż swoim dziadkom najlepsze życzenia lub gratulacje. Wykonaj portret seniorów, stwórz kolaż fotografii przedstawiających najpiękniejsze momenty z ich życia lub wydrukuj replikę ulubionej pracy malarskiej babci lub dziadka. 

Obraz na Dzień Babci i Dziadka – jak zrobić? 

Wykonanie obrazu dla babci i dziadka jest prostsze niż myślisz. Nie musisz wyróżniać się wybitnym talentem artystycznym, aby stworzyć atrakcyjny wizualnie i estetyczny projekt, który poruszy serca Twoich dziadków. Wystarczy, że masz pomysł lub zainspirujesz się jednym z naszych oraz skorzystasz z narzędzi online oferowanych w sklepie Empik Foto.  

Wybierz rodzaj i format obrazu, który Twoim zdaniem najlepiej będzie pasował do wystroju domu Twoich dziadków, a następnie rozpocznij proces projektowania. Nasz intuicyjny edytor sprawnie przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Do dyspozycji masz wiele gotowych rozwiązań, które mają za zadanie ułatwić Ci pracę. Znajdziesz tu różne kolory teł, sprawdzone układy zdjęć i kompozycji oraz bogatą bazę klipartów i elementów dekoracyjnych. Masz też możliwość dodawania pól tekstowych, które możesz wypełnić życzeniami lub innymi podpisami pasującymi do obrazu. Gdy będziesz zadowolony z ostatecznego efektu, zapisz projekt, by ewentualnie móc jeszcze do niego wrócić lub od razu zamów swój obraz, a zajmiemy się realizacją Twojej usługi na najwyższym poziomie.  

Przeczytaj:  Superlux E205U Mikrofon Studyjny a jakość nagrań

Obraz na Dzień Babci i Dziadka – cenna pamiątka  

Obraz dla babci i dziadka przedstawiający to, co jest dla nich ważne i w którego przygotowanie włożyłeś dużo swojego serca, czasu i zaangażowania z pewnością będzie stanowił niezwykle wartościową pamiątkę. Prawdopodobnie Twoi dziadkowie nie spodziewają się od Ciebie tego rodzaju prezentu, licząc jedynie na Twoje odwiedziny i możliwość wspólnego spędzenia czasu. Masz więc szansę całkowicie zaskoczyć i oczarować ukochanych seniorów. Przygotuj dla nich osobisty i wyjątkowy obraz, który z dumą zawieszą na ścianie w swoim salonie lub sypialni i który każdego dnia będzie im o Tobie przypominał i wywoływał uśmiech na ich twarzach.   

Share