Pilnie poszukiwana działka!

Pilnie poszukiwana działka!

Wiem że ostatnio było o nieruchomościach lecz mam z nimi ostatnio trochę wspólnego a jak wiadomo najlepsze tematy podpowiada właśnie życie!

Działka to dla mnie coś oczywistego. W mojej rodzinie posiadamy działkę odkąd miałam 10 lat, tak więc od dawna. Od tamtego czasu miejsce jak i sam fakt działek i działkowiczów był dla mnie czymś oczywistym. Nie sądziłam jednak że w tym roku z powodu koronawirusa działki staną się tak bardzo oblegane i właściwie zyskają nowe życie. A jednak!

Działka to możliwość rekreacji w sposób bezpieczny i nikomu nie szkodzącym. Dodatkowo jest to idealne miejsce do ładowania baterii, czerpania inspiracji do naszego życia a także rozwoju mentalnego. Nigdzie tak dobrze się nie natchniemy jak na świeżym powietrzu i pod okiem pięknego słońca.

Ceny działek skoczyły!

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad własną działką. Gdzieś blisko, na moich warunkach i z domkiem. Jednak rzeczywistość okazała się bardzo brutalna.

Kiedy w poprzednich latach 10 działek sprzedawało się w przeciągu całego roku na pobliskich ROD dziś do końca kwietnia poszło ponad 10 działek. Ludzie rzucili się na działki i nie ma w tym niczego dziwnego. Tak samo jaka i w tym, że ceny za działki dziś stoją bardzo wysoko i byle działka to bardzo spory koszt.

Share