Rolka do ubrań – zastosowania

Rolka do ubrań – zastosowania

Rolka do ubrań jest niezbędnym narzędziem w każdej szafie, odkąd została wynaleziona. Jednak nie wszystkie rolki dobrze spełniają swoje zadanie i mogą być problematyczne dla Twoich ubrań – zwłaszcza jeśli są brudne lub pokryte sierścią zwierząt! Czy kiedykolwiek miałeś problem z zabrudzeniem ubrań sierścią zwierząt, kurzem lub innymi drobinkami? Nie musisz wydawać pieniędzy na drogie środki piorące – wystarczy, że użyjesz niedrogiej rolki i wszystko będzie posprzątane!

Zastosowanie rolki do ubrań

Nikt nie wymyślił lepszego sposobu na usuwanie włosów z ubrań niż ten sprytny, mały gadżet – rolka do ubrań! Jest mały i prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny. Zdziwisz się, ile razy uratował twoje ubrania lub po prostu nadał twojemu wizerunkowi dodatkowy impet dzięki swojej właściwości, która usuwa wszelkie zabrudzenia z ciemnych ubrań, nie pozostawiając nic widocznego. Jakie są zastosowania rolki?

Czyszczenie ubrań z sierści

Najbardziej popularnym sposobem zastosowania rolki, jest czyszczenie ubrań z sierści. Każdy, kto ma w domu zwierzę, wie, że sierści jest mnóstwo i jest ona wszędzie. Dzięki rolce szybko możemy sprawić, że ubranie będzie czyste.

Do głośników

Jeśli chcesz usunąć kurz z głośników, wałek do ubrań to jeden ze sposobów, który ułatwi Ci to zadanie przy mniejszym wysiłku. Wystarczy przejechać po nich wałkiem, aby usunąć wszelki kurz i inny brud.

Czyszczenie torebki

Co kryje się w Twojej torebce? Klucze, błyszczyki do ust i drobne to tylko kilka rzeczy, które można znaleźć podczas przeszukiwania damskiej torebki. Po potrząśnięciu torebką na otwartej przestrzeni w celu zebrania całej jej zawartości należy ją wyczyścić jednym lub dwoma delikatnymi potrząśnięciami. Następnie warto środek torebki przejechać rolką, by zebrać wszystkie okruszki.

Szkło

Odłamki szkła są tak małe, że trudno je dostrzec. Aby pozbyć się tych niechcianych kawałków, warto przejechać po miejscu, gdzie coś nam się pobiło, rolką do ubrań. Zbierze wszystkie pozostałości po pobitym szkle.

Porządek w kuchni

Rozsypane jedzenie nigdy nie jest przyjemne, ale może być szczególnie przykre, gdy jego cząsteczki dostaną się w trudno dostępne miejsca, takie jak narożniki lub szczeliny między meblami. Najskuteczniejszym sposobem na zebranie kryształków soli i cukru jest odkurzacz, ale jest też łatwiejsza alternatywa! Wystarczy mieć pod ręką rolkę do ubrań. 

Warto mieć pod ręką rolkę do ubrań na te niespodziewane chwile, kiedy jest najbardziej potrzebna. Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby przygotować swoją szafę, a niewiele jest rzeczy bardziej satysfakcjonujących niż widok wszystkich czystych tkanin.

Share