Płatki pod oczy do przedłużania rzęs – do czego są potrzebne?

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs – do czego są potrzebne?

Separacja dolnych włosków to jedna z najważniejszych czynności, o jakich musi pamiętać stylistka przed przystąpieniem do zabiegu przedłużania rzęs. Dzięki temu ułatwi sobie ich aplikację, uchroni przed sklejaniem włosków z górnej i dolnej powieki, a klientce zagwarantuje należny komfort i bezpieczeństwo. Pomocne w tym celu są żelowe płatki pod oczy do przedłużania rzęs. Delikatne, cienkie i bezpieczne, gdyż nie zawierają żadnych włókien. Stanowią doskonały wybór dla wszystkich klientek stawiających na wygodę podczas zabiegu, a szczególnie tych, które cierpią z powodu wrażliwych oczu.

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs – dlaczego warto mieć je w swoim gabinecie?

Co przemawia za koniecznością wyposażenia swojego salon w żelowe płatki pod oczy? To bez wątpienia większy komfort i wygoda pracy. Są niezastąpione podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, gdyż rewelacyjnie oddzielają dolne włoski. A co więcej, zabezpieczają delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu. Kolejnym atutem jest odpowiednie wyprofilowanie oraz łatwość użycia. Nie strzępią się ani nie zahaczają o pęsetę w czasie wykonywania zabiegu. A do tego, są bezpyłowe, bezzapachowe i beztłuszczowe. Z płatkami pod oczy do przedłużania rzęs można mieć pewność, że aplikacja sztucznych rzęs zostanie przeprowadzona precyzyjnie i z zachowaniem należnego komfortu dla klientki.

Przeczytaj:  Gatta - historia marki, którą pokochały kobiety

Jakie płatki pod oczy do przedłużania rzęs są dostępne w sprzedaży?

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs, podobnie jak taśmy do rzęs, są dostępne w kilku wariantach. Wśród nich wyróżniamy:

  • żelowe płatki pod oczy bez warstwy włókienkowej – niezwykle wygodne w użyciu i umożliwiające precyzyjne odseparowanie dolnych rzęs.  Dobre wyprofilowanie ułatwia ich wykorzystanie, a gładka powierzchnia eliminuje prawdopodobieństwo zahaczenia o pęsetę. Zapewniają zatem dokładność wykonywanego zabiegu, podnosząc jego jakość i szybkość podejmowanych czynności. Żelowe płatki pod oczy do przedłużania rzęs mogą być nasączone dodatkowymi substancjami pielęgnującymi skórę, np. wyciągiem z aloesu lub witaminą C.
  • samoprzylepne płatki pod oczy – idealnie przylegają do skóry, nie odklejają się i są bezpieczne. Ułatwiają zabieg przedłużania i liftingu rzęs, a także henny rzęs.
Przeczytaj:  Kobiety Mafii 2 - jest izolacja więc wracam do filmu

Dla zachowania należnej higieny pracy wszystkie oferowane w sprzedaży płatki pod oczy do przedłużania rzęs są pakowane po parze (na lewe i prawe oko). Mogą być używane przez początkujące stylistki, jak również te z dużym doświadczeniem podczas wykonywania zabiegów aplikacji sztucznych rzęs.

Share